Rynek 5/6 59-220 Legnica
Telefon: +48 884 330 922

Polskie Centrum Bezpieczeństwa to Prawnicy, Informatycy, czynni Inspektorzy Ochrony Danych Osobowych oraz byli i obecni pracownicy służb mundurowych co daje nam szerokie możliwości podczas procesów wdrożenia czy audytów w różnego rodzaju jednostkach. Wiedza i doświadczenia naszych specjalistów to gwarancja bezpieczeństwa na wszystkich płaszczyznach (zgodność z prawem, zabezpieczenia fizyczne, zabezpieczenia informatyczne, doświadczenia wynikające z przebytych kontroli prowadzonych przez Urząd Ochrony Danych Osobowych).

Co nas wyróżnia ?

Po pierwsze zapewniamy jasne i ujednolicone zasady ochrony danych osobowych.

Po drugie nasze rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych spełniają nie tylko normy i wymagania wskazywane przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ale także wymagania normy ISO.

Po trzecie wprowadzona przez nas ochrona danych osobowych i wdrożona dokumentacja przeszła pozytywną weryfikację Urzędu Ochrony Danych Osobowych w ramach przeprowadzonej kontroli.

Po czwarte jako jedyna w Stowarzyszenie skupiamy specjalistów z kilku dziedzin które dają kompleksowe zabezpieczenie danych osobowych. Praca samych prawników nie wystarczy do poprawnej analizy zabezpieczeń danych osobowych.

Co istotne, każdy z inspektorów posiada ubezpieczenie OC na kwotę 250.000 Euro. 

Naszym priorytetem jest delegowanie Inspektorów/specjalistów którzy na co dzień przebywają w miejscowości w której pełnią funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych przez co czas reakcji w momencie incydentu skraca się do minimum.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.

X