1 dniowe - Szkolenie online na żywo

Kurs Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

PODMIOTY MEDYCZNE

Celem szkolenia jest zgłębienie wiedzy dotyczącej przetwarzania danych osobowych w podmiotach medycznych (szpitale, przychodnie, gabinety)

Szkolenie skierowane jest do osób chcących pełnić funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz osób które już taką funkcję pełnią ale potrzebują poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony danych w branży medycznej.
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma:
Kompletną dokumentację (polityki, klauzule informacyjne, procedury, wzory zgód, umów powierzenia, rejestrów) niezbędną w podmiotach medycznych.
Miesięczny dostęp do platformy wsparcia dla IOD, gdzie specjaliści w zakresie ochrony danych osobowych (inspektorzy, prawnicy, informatycy) będą dla Państwa wsparciem.
WYSTAWIAMY CERTYFIKAT POLSKIEGO CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA I PREWENCJI

Uczestnik zdobędzie wiedzę na temat ochrony danych osobowych w podmiotach medycznych. Jest to szkolenie dla osób które pełnią funkcję Inspektora i posiadają już podstawową wiedzę na temat ochrony danych osobowych. Poruszać będziemy problemy które dotyczą branży medycznej czyli pojawiające się w szpitalach, przychodniach, prywatnych gabinetach lekarskich. Na szkoleniu dowiesz się na co powinien zwracać szczególną uwagę, które dokumenty i w jakich przypadkach stosujemy. Poza omówieniem kluczowych zmian, szkolenie rozszerzone jest o dotychczas opublikowane kierunki wykładni przepisów Rozporządzenia, zarówno w kierunkowej literaturze krajowej, jak i europejskiej, oraz wytyczne i rekomendacje Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poruszonych będzie wiele tematów m.in.: 
– Umowa powierzenie czy upoważnienie dla lekarzy;
– Rejestr udostępnionych danych ;
– Procedury z zakresu ochrony danych osobowych;
– Błędy w sposobie przechowywania dokumentacji medycznej pacjentów;
– Regulamin organizacyjny placówki medycznej.

Cena: 599 zł
Szkolenie zwolnione z podatku vat
Termin:
BRAK NABORU